PREKIŲ GRĄŽINIMO - KEITIMO TAISYKLĖS

Grąžinti prekes ir atgauti sumokėtus pinigus ar pakeisti prekes į kitas, įsigytas www.aistematukaityte.com elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas gali susisiekęs el. paštu aiste.matukaityte@gmail.com, tokiu būdu bus suteiktas grąžinimo/keitimo prašymas, kurį Pirkėjas turės užpildyti.

Prekes, pirktas www.aistematukaityte.com elektroninėje parduotuvėje, per 15 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, Pirkėjas gali grąžinti ar pakeisti (*išskyrus, jei tai individualiai gamintas gaminys):

 • jei prekės nebuvo dėvėtos, kitaip pažeistos, prekės yra nesugadintos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos bei vertės.
 • tik originalioje, nepažeistoje gamintojo pakuotėje su visomis prisegtomis ir nesugadintomis etiketėmis.

Jei www.aistematukaityte.com elektroninėje parduotuvėje pirktą prekę Pirkėjas nori grąžinti ar pakeisti – užpildytą prekės grąžinimo/keitimo prašymą, nuskenavus ar nufotogravus Pirkėjas turi atsiųsti Pardavėjui el. paštu aiste.matukaityte@gmail.com. Kartu su grąžinamomis prekėmis Pirkėjas privalo pateikti Sąskaitą faktūrą ir užpildytą prekės grąžinimo/keitimo prašymą.

Jei grąžintos prekės atitinka šiuos reikalavimus - Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekes arba grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus. Keičiamų prekių vertė negali viršyti Pirkėjo sumokėtos pradinės sumos, o keičiamos prekės turi būti pasirenkamos iš tuo metu parduodamų www.aistematukaityte.com elektroninėje parduotuvėje.


Pirkėjas grąžinamas/keičiamas prekes turi išsiųsti pasirenkant vieną iš pateiktų siuntimo būdų:

 • Paštu / per kurjerį adresu Aistė Matukaitytė, Braškių g. 1, Bartonių k., Jonavos r., LT-55310
 • Į paštomatą Karmėlavoje: DPD Karmėlavos Express paštomatas, Vilniaus g. 54 ; LP Express B and B Hotel, Vilniaus g. 73;  Omniva Kauno Karmėlavos EXPRESS MARKET paštomatas, Vilniaus g. 54. Tel. nr. +37062538721

Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.


*Individualiai kurti gaminiai negrąžinami ir nekeičiami.


 • Grąžinamų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
 • Grąžinant ar keičiant prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
 • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų ar keičiamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių aprašyme nustatytos prekių keitimo ir grąžinimo tvarkos.
 • Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta).
 • Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.


Baigiamosios nuostatos.
 • Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
 • Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.